LUXOR AUTOBUSEM Z HURGHADY /Dolina Królów/

Cena £: 50$ 65$

Dzieci: 6-12 25$

Czas trwania: 17 godzin

Dzień wycieczki: So, Po, śr

LUXOR AUTOBUSEM Z HURGHADY /Dolina Królów/

Dni wycieczek:sobota poniedziałek środa

Wycieczka Luksorska Dolina Królów to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć wszystkie atrakcje Luksoru. Zobaczysz starożytne świątynie i grobowce Egiptu. Odwiedzisz wspaniałe zabytki: świątynię Karnak, Dolinę Królów, grobowce faraonów, świątynię królowej Hatszepsut i Kolosy Memnona. Starożytna mitologia i bogaty program wycieczek nie pozostawią Cię obojętnym!

Wyjazd z hotelu o 04:30, w zależności od lokalizacji hotelu ,,Powrót około 21:00

Transfer z hoteli w El Gouna – dopłata za osobę, w zależności od ilości turystów (te tereny oddalone są od Hurghady o 30 km)

Wliczone w cenę:

 • ➢ Odbiór i dowóz do hotelu klimatyzowanym autobusem z toaletą
 • ➢ Krótki przystanek na śniadanie i odpoczynek
 • ➢ Odwiedź Miasto Żywych
 • ➢ Wizyta w kompleksie świątynnym Karnak / Miasto Żywych, Święte Jezioro, Posąg żuka Skarabeusza/
 • ➢ Przeprawa łodzią na drugi brzeg Nilu
 • ➢ Obiad w restauracji w formie bufetu / bez napojów/
 • ➢ Odwiedź Miasto Umarłych
 • ➢ Odwiedź świątynię królowej Hatszepsut
 • ➢ Odwiedź Kolosy Memnona
 • ➢ Odwiedź Dolinę Królów / grobowce faraonów, najbogatsze grobowce na świecie /
 • ➢ Wszystkie bilety wstępu
 • Kwalifikowany w egiptologii przewodnik mówiący po polsku

Nie wliczone w cenę: DODATKOWO PŁATNE NA ŻĄDANIE TURYsty:

 • × Zwiedzanie Wyspy Bananowej 10 USD
 • × Napoje

Zabrać ze sobą:

 • ➢ Wygodne ubrania i buty,
 • ➢ Czapka, okulary przeciwsłoneczne
 • ➢ Wytrawny pakiet śniadaniowy (zamawiany z wyprzedzeniem w recepcji hotelu)
 • ➢ Woda butelkowana
 • ➢ Pieniądze

Płatność gotówką w dniu wycieczki.

zarezerwuj wycieczkę

+201025611547

What's App
Viber
Telegram

+201025611547

What's App
Viber
Telegram

info@suntour24.com

5 14 votes
Ocena wycieczki
Subscribe
Notify of
guest

14 Uwagi
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wanda
Wanda
Ocena wycieczki :
     

Całodniowa wycieczka autokarowa do Luxoru była niezapomnianym przeżyciem! Organizacja była udana, a przewodnik kompetentny, co pozwoliło nam swobodnie cieszyć się historią i pięknem odwiedzanych miejsc, takich jak świątynia Karnak, Dolina Królów, grobowce faraonów czy Kolosy Memnona. Jego pasja do opowiadania o starożytnych Egipcjanach sprawiła, że każdy moment był pełen emocji i niesamowitych wrażeń. Rejs po Nilu jest interesującą propozycją zakończona zwiedzaniem Wyspy Bananowej. Dzięki przewodnikowi wycieczka stała się niezapomnianą przygodą, którą gorąco polecamy każdemu pragnącemu poznać tajemnice starożytnego Egiptu! Długą podróż autokarem wynagrodzają wschód słońca nad górami i zachód nad Doliną Nilu. Autobus jest dobrze wyposażony (toaleta) więc jazda nim nie sprawia większych niedogodności. Wycieczkę odbyliśmy dnia 21 lutego 2024 w zakresie i ceną opisanymi na stronie organizatora.

Łukasz G.
Łukasz G.
Ocena wycieczki :
     

Wycieczka bardzo fajna. Wszystkie atrakcje zaliczone. Jedynie co to aby zwiedzić dokładnie i w spokoju wszystkie atrakcje to trzeba być 2- 3 dni w Luxor.
Warto dopłacić do wycieczki na bananową wyspę, głównie dla rodzin z dziećmi (można zobaczyć i zrobić sobie zdjęcia z krokodylami, również trzymając małe krokodylki na rękach). Cała wycieczka bardzo fajna. Miła atmosfera i przewodnik w języku polskim.

Magdalena Szczepaniak
Magdalena Szczepaniak
Ocena wycieczki :
     

Wczoraj byliśmy z Waszą firmą w Luksorze Dolina Królów, a naszym przewodnikiem był Ahmed, który mówił po polsku. Nasza grupa polska była niewielka, bo tylko 7 osób – dwie rodziny. Organizacja wycieczki bardzo dobra, nawet przy przesiadce do innego autokaru. Podróż trwała 4 godziny, ale naprawdę warto, bo bardzo dużo punktów do zwiedzania, obiad w restauracji w cenie i był pyszny. Mimo zmęczenia podróżą, to wyjazd uznajemy za REWELACYJNY!!!! Dziękujemy, że mogliśmy tyle zobaczyć z Wami i serdecznie pozdrawiamy 😘

cgfhhh
fgfgfgdd
ftfgffyfy
ftftftdtdt
fygyfyfyfyf
gfftftdtd
yfyfftftfdtd
Pawel
Pawel
Ocena wycieczki :
     

Wycieczka do Luxoru-dobra organizacja, zaliczone najważniejsze atrakcje- Świątynia w Karnaku, Świątynia Hatszepsut, Dolina Królów, kolosy Memnona, fabryka alabastru. Dodatkowo rejs po Nilu i wyspa bananowa. Przewodnik polskojęzyczny. Bardzo atrakcyjna cena (obiad również w cenie).
Polecam!

Mariusz Świątkiewicz
Mariusz Świątkiewicz
Ocena wycieczki :
     

Polecam gorąco wycieczki z biurem podróży suntour24. Razem z dziećmi byliśmy z nimi na safari oraz w Luksorze i Dolinie Królów. Wszystko super zorganizowane, kontakt na Whatsapp bezproblemowy i ceny bardzo korzystne. Polecam

fygygfuguhugfug
fyyugugu
guhiugydrx
tdtygufufug
ugufuguhih
uguhydrseaesr
yfygufydfufu
yfygugu
ytytugugugu
Marek Chrabkowski
Marek Chrabkowski
Ocena wycieczki :
     

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki do Luxoru. Zamówienie SMS-em przez WhatsApp-a bezproblemowe. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Przewodnik Ahmed to bardzo sympatyczny człowiek. Wycieczka z biurem suntour24 jest warta polecenia i w o wiele lepszej cenie, niż te oferowane jako wycieczki fakultatywne w hotelu. Dziękujemy za wszystko.🙂👍 Marek z rodzin

fygyfyfyfy
hfhffyfy
Kasia i Piotr
Kasia i Piotr
Ocena wycieczki :
     

Bardzo dziękujemy za cudowny czas. Gorąco polecamy wycieczkę do Luxoru, przewodnik opowiadał dużo i ciekawie zarówno o historii jak i kulturze. Wycieczka zgodna z opisem, koniecznie jedźcie, polecamy Kasia i Piotr

img-20240128-wa0023
img-20240128-wa0024
img-20240128-wa0025
img-20240128-wa0026
Agnieszka
Agnieszka
Ocena wycieczki :
     

Wybraliśmy się z Hurgady do Luxoru zwiedzić Dolinę Królów, grobowce i Świątynie. Wycieczka bardzo sprawnie zorganizowana. Egipski przewodnik mówiący w języku polskim jest świetny, żadne nudy, ciągle aktywował nas do słuchania jego opowieści, zadawał pytania dotyczące tego co powiedział i nagradzał cukierkami za dobre odpowiedzi .. Byliśmy grupą Polaków z różnych hoteli, ale zdążyliśmy zżyć się ze sobą i pożartować. Lancz był smaczny, cały czas towarzyszył nam ochroniarz. Rzeczy podczas zwiedzania można zostawić w autokarze, są przypilnowane. Wyjazd był o 3:45, radzę wziąć ze sobą kocyk, bo w nocy jest chłodniej. Odbiór i przyjazd wprost do hotelu. Wróciliśmy wymęczeni, ale zadowoleni. No i znów przy wyborze Suntour24 przeważyła cena. Wyjazd z hotelu dla dwójki dorosłych i dziecka kosztowałby 280$, a tu 120$. A dzięki temu, że wybraliśmy Suntour24 ponownie, to dostaliśmy rabat. Polecam zainteresować się ofertą z tej strony, bo naprawdę warto

mmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nnnnnn
MAŁGORZATA WIERZBICKA
MAŁGORZATA WIERZBICKA
Ocena wycieczki :
     

<span>BYLIŚMY NA WYCIECZCE W LUKSORZE I DOLINIE KRÓLÓW. WSZYSTKO DOBRZE ZOORGANIZOWANE. PRZEWODNIK MÓWIĄCY W JĘZYKU POLSKIM. CAŁOŚĆ MOŻNA OCENIĆ NA 5</span>

img-20240125-wa0003
img-20240125-wa0004
img-20240125-wa0005
img-20240125-wa0006
Kazimierz
Kazimierz
Ocena wycieczki :
     

Ocena wycieczki :
    Byliśmy z biurem Suntour24 w Luxorze oraz na wyspie Paradise. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Paradise Island cudowna. Biały piasek, krystalicznie czysta woda. Obsługa na statku miła i pomocna. W cenie obiad i napoje bezalkoholowe bez ograniczeń przez cały rejs. W cenie też pływanie na bananie i sofie oraz dwa postoje przy rafach na snurkowanie.
Przewodnik Ramdi (przepraszam, jeżeli przekręciłem imię), który oprowadzał nas po Luxorze i tam mieszka, mówi po polsku, opowiadał ciekawie, a co ważne starał się i podchodził sumiennie do pracy.
Polecam Suntour24 oraz Mohameda. Kontakt bez zastrzeżeń. Człowiek dyspozycyjny, zawsze odpowiada, miła i przyjemna korespondencja. Pozdrawiam Cię Mohamed.

gygyug