O nas

Suntour24

Suntour24 to biuro podróży z dużym doświadczeniem w świadczeniu usług turystycznych. Jesteśmy ambitną i rozwijającą się firmą, która zrealizowała różnorodne wyjazdy i ugruntowała swoją pozycję na rynku turystycznym.
Nasza agencja została założona w 2010 roku i jest licencjonowana przez egipskie Ministerstwo Turystyki i jest członkiem Stowarzyszenia Egipskich Biur Podróży (ETAA).
Jesteśmy ekspertami w szerokim zakresie usług turystycznych dostępnych w całym Egipcie. Suntour24 oferuje wysokiej jakości usługi, uwzględniające wszystkie potrzeby i zainteresowania turystów. Nasze hasło to: „Jakość jest naszym najwyższym priorytetem”.
Naszą główną działalnością jest świadczenie pełnego zakresu usług wycieczkowych – wycieczki autokarowe obejmujące wszystkie zabytki starożytnego Egiptu, safari, wyprawy przygodowe do egipskich oaz, wycieczki na wybrzeże, rejsy statkiem, wycieczki rozrywkowe, a także nurkowanie w większości bajeczne miejsca wspaniałego Morza Czerwonego.

Oferujemy również wiele innych usług związanych z turystyką:
luksusowe transfery autokarowe, podróże służbowe, wycieczki grupowe i indywidualne, rejsy po Nilu i zakwaterowanie w hotelu.
Naczelną zasadą naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu można usłyszeć o nas wiele pozytywnych opinii. Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści w swojej sprawie, entuzjastycznie nastawieni do oferowanych usług, starają się być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży turystycznej i wyprzedzać oczekiwania klientów.
Pracownicy starają się nie tylko usłyszeć, ale także spełnić wszystkie życzenia naszych turystów, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wypoczynku i niezapomniane emocje.
Główną misją naszej agencji jest stworzenie dla klienta bajecznych wakacji, z godną organizacją, o którą zadbamy. Ty odpoczywasz – my pracujemy!