O nas

Suntour24

туристическое Suntour24 to biuro podróży z dużym doświadczeniem w świadczeniu usług turystycznych. Jesteśmy ambitną i rozwijającą się firmą, która zrealizowała różnorodne wycieczki i sprawdziła się na rynku turystycznym.
Nasze biuro podróży zostało założone w 2010 roku i jest licencjonowane przez egipskie Ministerstwo Turystyki i jest członkiem egipskiego stowarzyszenia biur podróży (ETAA).
Jesteśmy ekspertami w szerokim zakresie usług turystycznych dostępnych w całym Egipcie. suntour24 oferuje wysokiej jakości usługi, uwzględniając wszystkie potrzeby i zainteresowania turystów. Nasze hasło brzmi: „Jakość jest naszym najwyższym priorytetem”.
Naszą główną działalnością jest świadczenie pełnego zakresu usług wycieczkowych – wycieczki autokarowe, które obejmują wszystkie zabytki starożytnego Egiptu, safari, wyprawy przygodowe do egipskich oaz, wycieczki na wybrzeże, rejsy statkiem, wycieczki rozrywkowe, a także nurkowanie w najbardziej bajecznych miejsca wspaniałego Morza Czerwonego.

Так Oferujemy również wiele innych usług związanych z turystyką:
transfery luksusowymi autokarami, podróże służbowe, wycieczki grupowe i indywidualne, zwiedzanie, rejsy po Nilu i zakwaterowanie w hotelu.
Naczelną zasadą naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu można usłyszeć o nas wiele pozytywnych opinii. Pracownicy naszej firmy to doświadczeni profesjonaliści w branży turystycznej, entuzjastycznie podchodzą do oferowanych usług, starają się być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży turystycznej i przekraczają oczekiwania klientów.
Pracownicy starają się nie tylko usłyszeć, ale także spełnić wszystkie życzenia naszych turystów, dlatego gwarantujemy wysoką jakość Waszych wakacji.
Główną misją naszej agencji jest stworzenie dla klienta bajecznych wakacji, o godną organizację o które zadbamy. Ty się relaksujesz – my pracujemy!