opinie

5 118 głosy
Ocena wycieczki
Subskrybuj
Powiadom o
guest

119 Uwagi
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Kamil
Kamil

Wszystko zgodnie z planem, na czas. Korzystaliśmy z 5 różnych wycieczek. Polecam

Laurencja
Laurencja
Ocena wycieczki :
     

Polecam z całego serca , obsługa przewspaniała

Rafał
Rafał
Ocena wycieczki :
     

Wycieczka do Luksoru dobrze zorganizowana. Przebiegła sprawnie i bez problemów. Zobaczyliśmy wszystko na czym nam zależało. Miły Pan przewodnik. Zdecydowanie polecamy

Basia
Basia
Ocena wycieczki :
     

Dzisiaj byliśmy na nurkowaniu z delfinami. Super. Cudowne przeżycie, Super atmosfera , jesteśmy mega zadowoleni. Dzieci zachwycone a ponowie na statku bardzo mili i pomocni. Polecam wycieczki z Sun Tour 24. Jesteśmy z nimi już chyba 8 wycieczkę a jutro nas czeka safarii i wiem że będzie Super. Kierowca również pomocny i zawsze służy pomocą.😍😍😍😍🤩🤩🤩

Lesław
Lesław
Ocena wycieczki :
     

Kolejny wyjazd i kolejna wycieczka z SUNTOUR24 👍
Tym razem wypad do Petry w Jordanii z Sharm El-Sheikh 👍
Pani przewodnik super wszystko opowiedziała 👍
Organizacja jak za każdym razem bez zarzutów 👍
Polecam i kolejnym razem na pewno znowu skorzystam 👍
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Daniel PL
Daniel PL
Ocena wycieczki :
     

Korzystaliśmy z wycieczek w Sharm El Sheikh. Wszystko dobrze zorganizowane, polecam!

Aleksandra
Aleksandra
Ocena wycieczki :
     

Byliśmy z suntour24 na 2 wycieczkach z Hurghardy – wyprawa do Kairu i Gizy oraz rejs łodzią półpodwodną. Super organizacja, dobre ceny, w porządku przewodnicy

Gonia
Gonia
Ocena wycieczki :
     

Wspaniale zorganizowane wycieczki. Korzystaliśmy zarówno w Hurghadzie jak i Sharm el Shejkh. Profesjonalizm os damego początku do,końca, opieka wzorowa. Polecam

Gosia
Gosia
Ocena wycieczki :
     

Dziękuje za wspaniałe wycieczki i świetną organizacje pozdrawiam

Bogusia
Bogusia
Ocena wycieczki :
     

Polecam z całego serca ❤️ mega super organizacja, bardzo dobry kontakt. Sebastian przemiły i jego „habibi polska najlepsza” ❤️ ogólnie wszyscy bardzo przemili i uśmiechnięci. Byliśmy na 3 wycieczkach (w planach była i 4 ale niestety mało czasu) i wszystko obyło się naprawdę reweracyjnie. Oczywiście na spotkaniu biura ostrzegają przed takimi wycieczkami ale ja z ekipą całym sercem polecamy ❤️❤️❤️ bardzo dziękujemy za zorganizowanie nam super wycieczek 😘 jeżeli by była możliwość to śmiało przyznaje 10 ⭐