Apie mus

Suntour24

Suntour24″ yra kelionių agentūra, turinti didelę patirtį ekskursijų paslaugų teikimo srityje. Mes jau surengėme daug ekskursijų ir parodėme save kaip padorią ir profesionalią komandą.
Mūsų įmonė pasirodė 2010 metais. Mes esame licencijuoti Egipto turizmo ministerijos ir esame Egipto kelionių agentų asociacijos (ETAA) nariai.

Mes siūlome jums platų kelionių paslaugų spektrą, kurias teikiame visame Egipte. „Kokybė – svarbiausias mūsų prioritetas“ – vadovaudamiesi šiuo šūkiu dirbame ir tobulėjame.
Organizuojame visą paslaugų spektrą: safarius, ekskursijas autobusu, apimančią visus senovės Egipto paminklus, įdomias išvykas į Egipto oazes, pasivaikščiojimus pakrante, išvykas valtimis, nardymą, nardymą su vamzdeliu, pramogines ekskursijas ir programas.

Supažindinsime su spalvingiausiomis Raudonosios jūros vietomis.
Papildomai organizuojame: pervežimus 3 patogiais prabangiais turistiniais autobusais, grupines ir individualias ekskursijas, pažintį su Egipto įžymybėmis.
Prie kiekvieno turisto ateiname individualiai. Mes žinome naujausias turizmo srities naujienas ir suteikiame nepamirštamų įspūdžių visiems ekskursijų svečiams.
Mūsų įmonės darbuotojai stengiasi išpildyti kiekvieną kliento norą! Norime sukurti Jums pasakiškas atostogas, kurias prisiminsite dar ilgai! Jūs atsipalaiduojate – visa kita padarysime mes!