Rojaus sala Paradise Hurgada

Kaina: 22$ 30$

Vaikai: 6-12 11$

Trukmė: 8 val

Kasdien:
Paradais rojaus sala pakeri širdį kiekvieno turisto. Sniego baltumo smėlis, skaidrus vanduo, saulutė, išliks atmintyje visam laikui. Saloje taip pat yra koralų. Nuo kranto jūroje švelnus smėliukas.

Išvykimas: nuo 8 iki 8:45 ryto.( priklauso nuo viešbučio Hurgadoje).
Gryžimas: apie 16:30

Transportas iš Makadi ir Saxl Xašiš papildomas mokestis- 5$ žmogui.

I programa ieina:

prieplaukoje išduoda ( kaukės, nardymo vamzdeliai, ląstai, gelbėjimo liemenės). Viskas iskaičiuota i kaina. Saugumo instrukcija; išplaukia į atvirą jūrą iki Paradais rojaus salos; nardymas ( po 45 minučių nuo atsišvartavimo); pasiplaukiojimas ant banano ir tabletės; persikėlimas valtimi į Paradais rojaus salą.Poilsis 2-2.5 valandos. Paplūdimio skėčiai iskaičiuoti. Pietūs laive. Nealkoholiniai gėrimai įskaičiuoti. Gryžimas į viešbutį 16:00-16:30

Už papildomą mokestį: fotografas: padarys nuotraukas ir video jūsų kelionės metu.

Su savimi turėti:

maudomukus, kepures, akiniai nuo saulės, rankšluosčiai, pinigai.

Apmokėjimas už kelionę tik grynaisiais (US $, €, Egipto arba Didžiosios Britanijos svarais).

Užsisakykite ekskursiją

+201025611547

What's App
Viber
Telegram

+201101688159

What's App
Viber
Telegram

Norėdami susisiekti su mumis, paspauskite piktogramą

DUK Dažniausiai užduodami klausimai

Kokio tipo transportą turite?

Parke gana didelis asortimentas: komfortiški autobusai, automobiliai, mikroautobusai. Visose transporto priemonėse įrengtos oro kondicionavimo ir apsaugos sistemos. Ilgiems maršrutams yra autobusai su tualetais.. Visoms transporto priemonėms atliekama techninė ir sanitarinė priežiūra, gaunami reikiami turistiniai leidimai, vairuotojai tikrinami prieš kiekvieną kelionę.

Kaip vyksta apmokėjimas už ekskursiją?

Išankstinio apmokėjimo nereikia. Visos ekskursijos apmokamos jau autobuse arba ekskursijos metu. Organizatorius ateis pas jus.Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais :
doleriais, eurais ar Egipto svarais. Susitarus galimas ir alternatyvus atsiskaitymo variantas.

Ar turite turistinę licenciją?

Be turistinės licencijos negalima vykdyti jokios Egipto turizmo veiklos.
Ekskursijoms kasdien reikia gauti policijos ir kariuomenės leidimą, be licencijų jis neišduodamas.
Šiuo atžvilgiu kai kurių ekskursijų metu galime paprašyti jūsų pasų duomenų ar nuotraukų (tai taikoma jūrų ekskursijoms Šarm el Šeiche ir bet kokioms individualioms ekskursijoms, jei dėl to reikia išvykti iš miesto).
Kitoms ekskursijoms leidimai išduodami tiesiog pagal žmonių skaičių ir paso duomenų nereikia).

Ar esame apdrausti ekskursijos metu?

Žinoma, ekskursijų metu esate visiškai apdrausti. Jūsų asmeninis kelionių draudimas apima visą Egipto teritoriją (nepriklausomai nuo kelionių organizatoriaus, viešbučio, gido ir pan.). Be to, organizatorius prisiima visišką draudimo atsakomybę už turistus keliaujančius autobusu, laivu ir kitomis transporto priemonėmis. Priešingu atveju ekskursijos organizatorius tiesiog negaus leidimo vykdyti legalią veiklą. Visus viešbučių gidų gąsdinimus laikome nepagrįstais.